Barokní skřínkové hodiny
dřevo, černě mořené, hranolová schránka s mansardovou stříškou, čtyři bronzové zlacené nožky, ciferník mosazný s mosazným okružím a se středovým terčíkem "Michael Ruff Wien", stroj vřetenový se čtvrťovým bitím na zvonky a datumářem, zadní deska zdobena rytím, Vídeň, 3. čtvrtina 18. století, výška 53 cm, stroj v chodu, bez záruky přesnosti chodu (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Barokní skřínkové hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |